RU

Угода користувача

Перш ніж переглядати сайт aqua-club.com.ua (в подальшому – Аква-Клуб Україна) пропонуємо ознайомитися з нашими умовами використання. Якщо Вас збентежила будь-яка вимога або ви не погоджуєтеся з такими положеннями - перестаньте ним користуватися і швидше закривайте даний сайт.

Як можна використовувати цей сайт?

Аква-Клуб Україна дає дозвіл на будь-яке виключно некомерційне використання сайту. Ви всіляко можете завантажувати надані нами матеріали і цілими днями переглядати товари та статті на нашому сайті, але не забувайте - виключно в некомерційних цілях. При збереженні будь-якої інформації з сайту або створення її копій обов'язково вказуйте і не порушуйте наше охоронюване авторське право і право власності. Використання нашого логотипу, зміна матеріалів цього сайту, а також їх розповсюдження на інших сайтах і в мережі Інтернет категорично заборонено. При спробі порушити вищезазначені правила - мінус в карму і образа нашого адміна гарантовані :)

Як відбувається реєстрація на цьому сайті і куди діваються Ваші персональні дані?

Дана процедура на сайті Аква-Клуб Україна здійснюється за посиланням шляхом заповнення простої форми. У процесі реєстрації ви надаєте свою згоду, що зазначена Вами інформація достовірна, повна, вичерпна і правильна. Після заповнення всіх полів за Вами закріплюється унікальний логін і пароль, і Ви стаєте повноправним користувачем нашого сайту. Ви погоджуєтесь зберігати в безпеці свій логін і пароль. Крім цього на користувача покладена відповідальність за кожну дію, здійснену під його логіном та паролем.

Всі відомості, зазначені при реєстрації, є персональними даними, які ми ретельно охороняємо відповідно до чинного законодавства України. Аква-Клуб Україна йде в ногу з часом і використовує різноманітні способи, методи і технології набору і заощадження інформації, отриманої від використання Вами сайту. Наприклад, ми використовуємо кукі, що в подальшому прискорить відкриття Користувачем цього сайту і запам'ятає його переваги.

Які вимоги застосовуються до Ваших коментарів і як з нами зв'язатися?

Кожен залишений коментар і відгук про сайт вкрай цінний і неодмінно тішить всю команду Аква-Клуб Україна. Кожен відгук береться до уваги нашими співробітниками в найкоротші терміни. Позитивні коментарі служать вищою похвалою про нашу виконану роботу, негативні - означають, що нам є куди рости і наштовхують на удосконалення. Ми завжди готові вислухати Ваші скарги та побажання, щоб в подальшому викорінити можливі помилки. Але змушені попередити, що будь-які коментарі або відгуки, які суперечать нормам законодавчої бази України, порушують авторські права і право власності, пропагують насильство або несуть в собі загрози, паплюжать честь і гідність інших користувачів, порушують загальновідомі норми моралі, закликають до обмеження або прямо обмежують чиїсь права за ознаками раси, кольору шкіри, статі, віку, місця проживання, вживаної мови, громадянства, етнічного та соціального походження, сімейного та майнового стану, політичних, релігійних та інших переконань або за іншими ознаками неприйнятні і суворо заборонені.

Зв'язатися з нами можна через коментарі, або написавши на нашу електронну пошту, або по телефону, вказаному в розділі сайту «Контакти».

Яка у нас відповідальність?

Аква-Клуб Україна не гарантує вірності, точності і повноти даних, які вказані на сайті. Аква-Клуб Україна має право в односторонньому порядку без будь-яких повідомлень змінювати будь-яку інформацію, включаючи інформацію про товари, послуги, їх вартість, наявності тощо. За збиток або шкоду, завдану використанням або неможливістю використання нашим сайтом, Аква-Клуб Україна ніякої відповідальності не несе.

Для спрощення пошуку, а також в рекламних цілях посилання на наш Інтернет-магазин можна знайти і на інших сайтах. Ці сайти не підконтрольні нам, відповідно Аква-Клуб Україна не несе відповідальність за їх зміст.

Коли починають діяти ці умови?

Дані умови використання обов'язкові для будь-якої особи з першої секунди відвідування сайту. Діють вони протягом всього часу існування сайту aqua-club.com.ua.
Зміна умов проводиться без попереднього попередження або повідомлення і вступають в силу з моменту їх публікації.

© 2007-2021 Інтернет-магазин «Аква-Клуб Україна»
Угода користувача