⚡ Самовивозу під час карантину за попередньою домовленістю!⚡

RU

Порівняння: Диспенсер для води | Роздавальник для води

Часте питання

Досить часто питання різниці між диспенсером і роздавальником ставить в глухий кут при виборі. Очевидна різниця - в матеріалах, диспенсер - кераміка, роздавальник - харчовий пластик; особливості та ключові відмінності між пристроями - нижче в нашому огляді.

Крани

Диспенсер і роздавальник - пристрої настільного типу і повинні бути встановлені на підвищенні. Підвищенням може слугувати стіл, підвіконня, тумба (або інші варіації меблів) або ж спеціальна підставка.
Варто звернути увагу: кран у диспенсері розташований нижче, ніж в роздавальнику.
Тому керамічний диспенсер необхідно встановлювати на край столу (якщо підвищенням служить саме він), в іншому випадку - буде вкрай незручно набирати воду в стакан. Відстань від низу до крана у диспенсера становить всього 3 см. Пластиковий роздавальник води в цьому випадку має перевагу і може бути встановлений і в центрі столу. Відстань від низу до крана у роздавальника (якщо брати в порівняння моделі PD-01 або PD-02) складає 12 см.

Установка бутля з водою

У диспенсера і роздавальника установка здійснюється по-різному. Попередньо з бутля необхідно повністю зняти пробку і тільки потім ставити на диспенсер шийкою вниз.
До речі, є хороша how-to стаття про це: Як встановити бутель на керамічний диспенсер?
У випадку з роздавальником установка здійснюється як на кулері. Роздавальник має голку і тому пробку знімати не потрібно, достатньо зняти етикетку з пробки і ставити пляшку вниз на голку.

Принцип дії

Диспенсер має форму судини з краном. Обсяг води, яку поміщає диспенсер - 8 літрів. Роздавальник ж може бути обладнаний розширювальним баком для води, але також може бути і без нього. У найпростішому виконанні (PD-02) вода з голки подається відразу на кран. Кран з голкою, в свою чергу, з'єднується трубкою.

Диспенсер: плюси і мінуси

+ -
                      кераміка низька посадка крана
        різні колірні рішення          обов'язково знімати кришку при установці бутля 
  незручність при установці повного бутля з водою

 


Роздавальник: плюси і мінуси

+ -
проста конструкція  більш громіздкий, ніж диспенсер 
 наявність голки як в кулері для установки бутля  тільки в білому кольорі
свобода в розміщення на столі  

© 2007-2020 Інтернет-магазин «Аква-Клуб Україна»
Угода користувача