⚡ Самовивозу під час карантину за попередньою домовленістю!⚡

RU

Як встановити бутель на керамічний диспенсер?

Попередня підготовка диспенсера

Варто заздалегідь перед використанням диспенсера очистити його від можливої ​​пилу і забруднень (які виникають при складуванні). Особливу увагу приділіть внутрішній частині диспенсера і крану, так як вони будуть в безпосередньому контакті з питною водою.

Зняти пробку

Перший крок - зняти пробку з бутля з водою. Для цього необхідно різко смикнути за 'язичок' кришки і тягнути по перфорації. Також, якщо ваш постачальник води додатково пакує бутель (термозбіжна етикетка на пробці, поліетиленовий пакет) - зняти і цю упаковку.
Важливий момент: варто ополоснути горлечко пляшки, так як воно також буде в контакті з водою.

Встановити кран в диспенсер 

Другий крок - установка крана в керамічний диспенсер. Кран встановлюється в отвір диспенсера конусами всередину. Конуси - проставки для ущільнення і запобігання течі. Диспенсерний кран закручується з внутрішньої сторони гайкою до упору.

Установка бутля

Третій крок - безпосередня установка бутля в диспенсер. Для цього необхідно різким рухом перекинути бутель з водою в горло диспенсера і зафіксувати у вертикальному положенні. Для додаткового захисту горлечка диспенсера рекомендуємо використовувати спеціальне кільце.
 
 
Якщо інструкція вам знадобилась - не пошкодуйте лайк :)
 

 


© 2007-2020 Інтернет-магазин «Аква-Клуб Україна»
Угода користувача