RU

Доставка та оплата

 Увага!

При отриманні товару службами доставки (Нова Пошта, Делівері) обов'язково перевіряйте зовнішній вигляд і цілісність замовлення. Якщо товар пошкоджений або доставлений не в повній комплектації - необхідно відмовитися від отримання і скласти акт-претензію. Якщо ж неприємна ситуація сталася - зателефонуйте нам!
+38 (044) 331 32 47, +38 (093) 975 73 03

Доставка кур'єрськими службами на схід України може бути обмежена через ускладнену ситуації в цьому регіоні. Якщо у Вашому населеному пункті повністю функціонує будь-яка з перерахованих вище служб доставки - ми обов'язково відправимо Ваше замовлення!

Способи доставки

Доставка кур'єром

Доставка кур'єром доступна клієнтам в межах Києва, вартість 70 грн. Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 9.00 до 17.00. Підйом замовленого товару надається на будь-який поверх безкоштовно.

Кур'єр доставить замовлення за вказаною адресою у вибраний вами час. Кур'єр здійснює перевірку товару на працездатність і оформлення необхідних документів.

Якщо ж вам потрібна доставка у час, відмінний від нашого часу доставки (Пн-Пт з 9.00 до 17.00) - повідомте про це в коментарі до вашого замовлення і ми зробимо можливе і неможливе, щоб ви залишилися задоволені.

Доставка здійснюється в межах Києва. Доставляємо на будь-який поверх!
Самовивіз

Самовивіз вашого замовлення здійснюється за адресою: місто Київ, проспект Степана Бандери, будинок 21, офіс 416.
Самовивіз доступний в робочий час (Пн-Пт з 9.00 до 17.00).

В офісі представлений не весь товар, тому, якщо ви хочете забрати замовлення самі - попередньо уточніть наявність товару в офісі.

Самовивіз товару за адресою:
Київ, пр-т С. Бандери, б. 21, оф. 416. Попередньо уточнюйте наявність товару в офісі!
Доставка кур'єрськими службами

Ми здійснюємо відправку замовлень кур'єрськими службами:

  • Нова Пошта
  • Делівері

Відправлення товарів здійснюється в робочий час (Пн-Пт з 9.00 до 18.00). Вартість доставки вашого замовлення кур'єрською службою за вашим вибором - згідно з тарифами обраної кур'єрської служби. Термін доставки також залежить від обраної служби доставки.

Увага! Якщо у вашому замовленні є об'ємний вантаж (наприклад, кулери, бутлі для води або підставки) радимо вибирати кур'єрську службу з прийнятними тарифами на перевезення такого вантажу (Делівері). При використанні послуги "накладений платіж" перевізник стягує додаткову комісію.

Відправка замовлень кур'єрськими службами Нова Пошта, Делівері.

Способи оплати

Готівкою

Ви можете оплатити готівкою ваше замовлення при самовивозі з офісу. Також наявна оплата можлива при користування послугою "накладений платіж" (оплата при отриманні товару) службою доставки Нова Пошта.

При оплаті в офісі магазину.
При отриманні товару (накладений платіж) кур'єрською службою Нова Пошта.
По безготівковому розрахунку

Ми працюємо з будь-якими формами юридичних осіб. Для отримання рахунку на ваше замовлення - надішліть реквізити вашого підприємства на наш email: aqua.club.ua@gmail.com.
В темі листа вкажіть номер вашого замовлення.

Список реквізитів для виставлення рахунку:

  • повна назва підприємства із зазначенням форми власності
  • юридична адреса з індексом і номером телефону
  • код ЄДРПОУ
  • МФО
  • індивідуальний податковий номер
  • витяг з реєстру платників ПДВ (якщо ваше підприємство є платником ПДВ)

Доставка або самовивіз товару здійснюється після підтвердження оплати.

Ми виставляємо рахунок згідно з наданими реквізитами. Доставка або самовивіз товару здійснюється після підтвердження оплати.
Картою Visa и MasterCard

Ви можете оплатити замовлення за допомогою банківських карт Visa і MasterCard. Оплата відбувається по захищеному з'єднанню https через сервіс Приват-Банку LIQPAY. Доставка або самовивіз товару здійснюється після підтвердження оплати.

Онлайн оплата замовлення банківськими картами Visa або MasterCard. Доставка або самовивіз товару здійснюється після підтвердження оплати.


© 2007-2021 Інтернет-магазин «Аква-Клуб Україна»
Угода користувача