RU

Гарантія

Які товари мають гарантію?

На товари інтернет-магазину надається гарантія від 14 днів до 24 місяців. Однак є товари, які мають обмежені умови гарантії. Точна інформація про термін та умови гарантії на кожен окремий товар знаходиться у вкладці "гарантія" на сторінках будь-якого товару. Радимо при отриманні товару перевіряти його на працездатність і відсутність дефектів. Також важливо ознайомитися з інструкцією і експлуатувати товари за призначенням.

Куди звертатися за гарантійним обслуговуванням?

Гарантійне обслуговування забезпечується сервісними центрами виробника. Контактна інформація вказана в інструкції з експлуатації або в гарантійному талоні. Безкоштовне гарантійне обслуговування здійснюється за наявності документів, що підтверджують покупку і гарантійного талона або інструкції з відповідною інформацією про гарантію.
Обов'язково повинні бути заповнені поля:

  • модель
  • серійний номер
  • гарантійний термін
  • дата продажу товару

Як здійснити обмін або повернення товару?

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" ви можете обміняти або повернути придбаний товар протягом 14 днів з моменту покупки.
Обов'язкові умови обміну або повернення:

  1. Товар не використовувався
  2. Збережений товарний вигляд, цілісність упаковки товару, його споживчі властивості, пломби, ярлики, вкладені документи (інструкція, гарантійний талон тощо)
  3. Цілісність і відсутність зовнішніх і внутрішніх пошкоджень товару
  4. Наявність документів, що підтверджують покупку

Доставка товару для повернення чи обміну здійснюється засобами та за рахунок покупця. Товар необхідно доставити в наш сервісний центр для огляду та оформлення повернення/обміну за адресою: місто Київ, проспект Степана Бандери, будинок 21, офіс 416.

© 2007-2021 Інтернет-магазин «Аква-Клуб Україна»
Угода користувача